KPSS ÖĞRETMENLİK PROGRAM , SAATLER , EĞİTİM MODELİMİZ !

Anasayfa / Duyurular / KPSS ÖĞRETMENLİK DUYURULARI


                

 

 

 

         

 

                 

 

 

                                    

 

 

 

EĞİTİM MODELİMİZ 


 

Pratik ve Etkili Eğitim 

Yargı Akademi, kullandığı etkili öğretim yöntem ve teknikleriyle bilgiyi doğrudan aktarmayı değil , bilginin nasıl kullanılacağını öğretmeyi amaçlamaktadır. Uzman kadromuz, ders içinde pratik ve etkili yöntemlerle soruları çözmenizi sağlamakta ve sınavda  en büyük stres unsuru olan zaman yönetimi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.


Yoğun Ders Programı İle KPSS Öğretmenlik ve ÖABT Kursu  


Dönem boyunca uygulanan ders programlarının yanında verilen ek hizmetler Yargı Akademideki öğrencilerin başarılarını artıran en önemli  unsurlardan biri. Sorubankasi.net desteği, sınıf dışı soru çözümü, bire bir etüt programları ve genel tekrar seminerleri öğrenilen bilgilerin kalıcılığını sağlayarak sizleri hedefe  bir adım daha yaklaştırıyor.

Akademisyen ve Uzman Kadromuz

Yargı akademi tecrübeli ve alanında uzman kadrosuyla sınava hazırlık sürecinde en güvenilir yardımcınız. Akademisyen ve uzman öğretmen kadrosu, ihtiyacınız olan her bilgiyi anlaşılır şekilde size ulaştırmakta ve sınava hazırlık aşamasını rahatlıkla atlatabilmenizi sağlamaktadır.

 

ÖSYM Formatında 20 Adet Türkiye Geneli Denemesi   


Öğretmenlerimizin gözetmenliği eşliğinde Türkiye geneli deneme sınavlarımızda branş sıralamanızı görüp , eksiklerinizi rehberlik eşliğinde gidererek sınav stresini minimum düzeye indirmenizi sağlamaktadır.


Ders Telafi Sistemi  


ÖSYM'nin geniş konu içeriğine sahip sınavlarında konular büyük önem taşır.Bu sebeple öğrencilerimizin anlayamadığı,  kaçırdığı konular farklı gruplar veya etütler ile telafi edilmektedir.Ayrıca zaman bulamayan öğrencilerimize Yargı TV ve sorubankası.net desteği ile ders telafisi sağlanmaktadır.

 

Birebir ve Etüt Hizmeti

Anlayamadığınız veya çözemediğiniz soruların hepsi birebir soru çözüm sistemi ile sonuca ulaştırılmaktadır.  Bu sayede hazırlık sürecinde aklınıza takılan her nokta  çözümlenmekte ve eksikleriniz tamamlanmaktadır.

 

Kütüphane Hizmeti

Öğrenci ihtiyaçları göz önüne alınarak  hazırlanan kütüphanemizde, öğrencilerimiz sessiz ve rahat bir ortamda konsantre bir şekilde ders çalışabilmektedir. Bilgisayar ve internet desteği  ile  sınırsız bilgiye erişim  kolaylaşmakta  bu da zaman kaybını minimum düzeye indirmektedir.   Bu imkanlarla  Yargı Akademi sınava hazırlık sürecinde en büyük destekçiniz olmaktadır.

 

Sınf Düzeni

Dönem boyunca dersler,  Yargı Akademi farkıyla ferah, aydınlık ve konforlu modern sınıflarda işlenmektedir.  Isı, ışık ve ses yönünden  ders çalışma koşullarına uygun olarak hazırlanan sınıflar, öğrencilerimizi motive etmekte ve konforlu bir şekilde ders çalışmalarına imkan sağlamaktadır.

 

Öğretmen Atama , Kadro ve Güncel Haberler Duyuruları

Öğrencilerimize ilk atamalar, kadrolar ve  ek atamalar gibi önemli süreçlerde mesaj yoluyla bilgilendirmeler yapılmaktadır.  Aynı zamanda izmiryagikademi.com,  'DUYURULAR' bölümü ile her türlü güncel haberi size ulaştırmaktadır. Yargı Akademi sadece ders alanında değil atama sürecinde de destekçiniz olmaktadır.

 

Uzman Kadromuz ile Rehberlik Hizmeti

Yargı Akademi Uzman rehberlik kadrosuyla  sınava hazırlık ve atama  sürecinde size her konuda hizmet vermektedir. kişiye özel ders çalışma programı  hazırlayarak  ve  etkili ders çalışmaya ilişkin bilgilendirmeler yaparak  bireysel farklara uygun yöntemler sunmaktadır. Kadrolar ve atamalar  ile ilgili bilgilendirmelerle de  doğru tercih yapmanızı sağlamaktadır.